logo
Kód: 0302029
Výrobce: Street Surfing
EAN:813398022413
Vaše cena:
(KS)
2 190,00 Kč s DPH
1 809,92 Bez DPH
Skladem:   >10
Waveboard Street Surfing ORIGINAL Radiance
Doprava zdarma
 

Waveboard Original je nestárnoucí klasikou od amerického výrobce Street Surfing. Tato první generace se prodává již od roku 2005 a dodnes je to nejprodávanější model.

Waveboardy Original jsou vhodné jak pro rekreační použití, tak pro ty, kteří se chtějí věnovat streetsurfingu na pokročilé či profesionální úrovni.

Jízda na waveboardu lidskému tělu velmi prospívá.
Jedná se o plynulý pohyb, který nezatěžuje klouby, posiluje svalstvo, zlepšuje koordinaci pohybu a také rovnováhu. Ta je základem i pro další sporty jako snowboard, lyžování, bruslení apod.

Základní jízdu zvládne prakticky každý – přestože v ostatních sportech vůbec nevyniká.
Další výhodou waveboardu je, že na něm můžete jezdit na jakémkoliv hladkém a tvrdém povrchu (asfalt, beton, parkety).

Firma Street Surfing má pro waveboard vlastní vývojové oddělení, které neustále konstrukci waweboardu zdokonaluje. Výsledkem vývoje a testování profesionálními jezdci je waveboard Original (chráněno patentem č. 1511541) s těmito technickými vychytávkami:

Kompaktní caster
Je vyroben  z velmi odolného ocelového plechu o síle 2 mm. Vysoce kvalitní ložiska jsou uložena v pevném pouzdru (žádné nýty). K tělu waveboardu je caster ukotven nejen zevnitř, ale i z vnější strany desky waweboardu a snáší tak extrémní zátěž jako jsou skoky či hmotnost jezdce do 100kg.

Konkávně tvarovaná deska
Přední i zadní deska (tedy část waveboardu, na které jezdec stojí) je tvarována tak, že vnější okraje jsou vyšší než středová část. To znamená mnohem vyšší stabilitu a rovnováhu během jízdy, kdy je těžiště jezdce přirozeně směrováno zpět na střed waveboardu.

Správně nastavené dorazové plochy
Zespodu má waveboard masivní dorazové plochy nastavené v patřičných úhlech. Ty zajistí, že vás waveboard při ostrých zatáčkách či tricích nepustí do přílišného náklonu (dorazová plocha se v tom případě dotkne země) a výrazně tak sníží riziko pádu jezdce.
 
Kolečka speciálně vyvinutá pro jízdu na waveboardu
Kolečka značky Street Surfing ideálně vyhovují jízdě na waveboardu a to jak svou tvrdostí a přilnavostí, tak svou vysokou odolností.

Nepřetáčivá torzní tyč
Torzní tyč, která obě desky spojuje, má přesně takovou tvrdost, aby se waveboard dobře poháněl a držel jezdce v rovnováze.


3 důvody, proč investovat do značkového waveboardu:


1/ je rychlý a precizní. Díky jedinečné konstrukci, vysoce kvalitním ložiskům a kolečkům se na waveboardu prostě "lépe jede" a je velmi dobře točivý.

2/ dlouho vydrží. Materiály špičkové kvality zaručují dlouhou životnost. Odolnost a bezpečnost materiálů je certifikována EU normou CE.

3/ má skvostný vzhled. Kromě výborných technických parametrů je waveboard krásný i na pohled a stává se tak chloubou a vizitkou svého majitele.

Originál je vždy nejlepší!

 
Vlastnosti:
•    doporučený věk od výrobce: od 6 let (ze zkušenosti ale víme, že i 5-ti leté dítě na něm jízdu zvládne)
•    nosnost do 100kg
•    kolečka: 78mm, 88A, ložiska ABEC-7. Kolečka jsou vyrobena z materiálu, který je optimalizován pro jízdu na waveboardu - je vysoce přilnavý a zároveň velmi odolný
•    konkávně tvarované desky pro lepší rovnováhu
•    4-vrstvá torzní tyč z velmi trvanlivé a dobře otáčivé oceli
•    rozměr 86x23cm
•    hmotnost 3,6kg

Související zboží

Váš E-mail
Váš telefon
Váš dotaz