logo
Kód: 0305022
Výrobce: Street Surfing
EAN:813398022956
Vaše cena:
(KS)
1 680,00 Kč s DPH
1 388,43 Bez DPH
Skladem:   9
Waveboard Street Surfing LX Kustruktiv ´16
Doprava zdarma
 

Waveboard LX vyvinul americký výrobce Street Surfing zejména pro běžnou jízdu a nácvik triků. Konstrukce waveboardu je maximálně odlehčená (jen 3,2kg), ale zároveň vysoce pevná. Waveboard se tak lépe ovládá při otočkách a tricích.

Waveboard LX je vhodný jak pro rekreační použití, tak pro ty, kteří se chtějí věnovat streetsurfingu na pokročilé či profesionální úrovni. Jeho max. nosnost je 100 kg.

Jízda na waveboardu lidskému tělu velmi prospívá.
Jedná se o plynulý pohyb, který nezatěžuje klouby, posiluje svalstvo, zlepšuje koordinaci pohybu a také rovnováhu. Ta je základem i pro další sporty jako snowboard, lyžování, bruslení apod.

Základní jízdu zvládne prakticky každý – přestože v ostatních sportech vůbec nevyniká.
Další výhodou waveboardu je, že na něm můžete jezdit na jakémkoliv hladkém a tvrdém povrchu (asfalt, beton, parkety).

Firma Street Surfing má pro waveboard vlastní vývojové oddělení, které neustále konstrukci waweboardu zdokonaluje. Výsledkem vývoje a testování profesionálními jezdci je waveboard Original (chráněno patentem č. 1511541) s těmito technickými vychytávkami:

Kompaktní caster
Je vyroben  z velmi odolného ocelového plechu o síle 2 mm. Vysoce kvalitní ložiska jsou uložena v pevném pouzdru (žádné nýty). K tělu waveboardu je caster ukotven nejen zevnitř, ale i z vnější strany desky waweboardu a snáší tak extrémní zátěž jako jsou skoky či hmotnost jezdce do 100kg.

Konkávně tvarovaná deska
Přední i zadní deska (tedy část waveboardu, na které jezdec stojí) je tvarována tak, že vnější okraje jsou vyšší než středová část. To znamená mnohem vyšší stabilitu a rovnováhu během jízdy, kdy je těžiště jezdce přirozeně směrováno zpět na střed waveboardu.

Kolečka speciálně vyvinutá pro jízdu na waveboardu
Kolečka značky Street Surfing ideálně vyhovují jízdě na waveboardu a to jak svou tvrdostí a přilnavostí, tak svou vysokou odolností.

Nepřetáčivá torzní tyč
Torzní tyč, která obě desky spojuje, má přesně takovou tvrdost, aby se waveboard dobře poháněl a držel jezdce v rovnováze.


3 důvody, proč investovat do značkového waveboardu:


1/ je rychlý a precizní. Díky jedinečné konstrukci, vysoce kvalitním ložiskům a kolečkům se na waveboardu prostě "lépe jede" a je velmi dobře točivý.

2/ dlouho vydrží. Materiály špičkové kvality zaručují dlouhou životnost. Odolnost a bezpečnost materiálů je certifikována EU normou CE.

3/ má skvostný vzhled. Kromě výborných technických parametrů je waveboard krásný i na pohled a stává se tak chloubou a vizitkou svého majitele.

Originál je vždy nejlepší!

 
Vlastnosti:
•    doporučený věk od výrobce: od 6 let (ze zkušenosti ale víme, že i 5-ti leté dítě na něm jízdu zvládne)
•    nosnost do 100kg
•    kolečka: 78mm, 88A, ložiska ABEC 7. Kolečka jsou vyrobena z materiálu, který je optimalizován pro jízdu na waveboardu - je vysoce přilnavý a zároveň velmi odolný
•    konkávně tvarované desky pro lepší rovnováhu; desky potažené grip páskou
•    4-vrstvá torzní tyč z velmi trvanlivé a dobře otáčivé oceli
•    rozměr 86x23cm
•    hmotnost 3,2kg

Související zboží

Váš E-mail
Váš telefon
Váš dotaz