logo

O značce

City Boss

Design elektrických koloběžek CITY BOSS naplňuje novou vizi ekologického světa.

Po třech letech vývoje, ladění každého detailu a testování jízdních vlastností, Vám CITY BOSS představuje elektrické koloběžky, které se stanou součástí Vašeho života.

Vybavené špičkovou technologií promění každou jízdu městem v nevšední zážitek.Street Surfing

Street Surfing® pochází z Kalifornie (USA), kde v roce 2005 představil nový světový fenomén - waveboard. Právě Street Surfing dal svou značkou The Wave® jméno tomuto výrobku.

Dnes zahrnuje produktová řada waveboardy, longboardy, skateboardy a koloběžky.

Všechny produkty se neustále vylepšují a testují vlastním týmem Profi jezdců ve vývojovém centru v Portugalsku. Originální designy pochází z dílen vlastních grafiků či vznikají ve spolupráci s renomovanými  umělci.  

Street Surfing má ve své "DNA" tvorbu nového životního stylu a intenzivní prožití každého okamžiku.

 

Aerobie

Historie Aerobie® se datuje od roku 1984 a je spojená s Alanem Adlerem , který v té době působil jako konzultační inženýr a přednášející na Stanfordské Universitě (USA).  Alana zaujala také aerodynamika  a ve svém volném čase se bavil vývojem létajících hraček.

Testováním a dalším vývojem vznikl v lednu 1984 první prototyp Aerobie kruhu. Již při prvním hodu Alan poznal, že drží ve své ruce průkopnický vynález. Kruh letěl rovně a neuvěřitelně daleko - jakoby klouzal po neviditelné vrstvě ledu. Přihlížející byli ohromeni. Alanova revoluční konstrukce náběžné hrany umožnila aerodynamickému vztlaku rovnoměrně nadnášet kruh a to dokonce při různých rychlostech hodu.

Alan věděl, že Aerobie kruh bude hitem. A věděl také, že letový výkon Aerobie kruhu bude závislý na dodržování standardů při výrobním procesu. Aby ho měl pod kontrolou, rozhodl se založit vlastní výrobní firmu, která dodnes sídlí v USA.

Aerobie získalo jedinečné know-how. Po několika letech dalšího vývoje tak přišly na svět nové vynálezy Aerobie s jedinečnými vlastnostmi  (chráněné patentem) jako: OrbiterTM bumerang, SuperdiscTM  létající talíř, Aerobie Raketa či  EpicTM létající talíř pro Discgolf.

Alan Adler je majitelem více než 40-ti patentů z rozličných oblastí jako jsou: přístrojové systémy pro jaderné reaktory a ponorky, objektivy pro dalekohledy, plachetnice či výrobky Aerobie. Alan je rovněž  příležitostným poradcem pro NASA, Google, Caltech, Princeton, UC Davis, The Royal Aeronautical Society v Londýně.

Během vynalézání se vždy držel myšlenky, že dobrý vynález není jen" jiný způsob" jak něco udělat, ale musí to být "lepší způsob"!

© 2013 - 2022 Epicsport.cz Všechna práva vyhrazena.                Obchodní podmínky